niedziela, 20 marca 2011

First post

Dotychczas byłam i jestem obecnie autorką strony www.adidas-oldschool.com, ze względu na to, że przyzwyczaiłam się już do ''prawidłowego funkcjonowania'' na serwerze blogspota, postanowiłam wykorzystać to do stworzenia kolejnego bloga, tym razem nieco różniącego się od w/w strony :)

Tematyka bloga? Głównym moim zamysłem jest poruszenie tematów związanych z modą, nie mniej z całą pewnością mogę stwierdzić, że nie raz zdarzy mi się odbiec od pierwotnego tematu odwołując się do aspektów otaczającecej rzeczywistości.

Od jakiegoś czasu zaczęłam interesować się modą dość intensywnie, jest to spowodowane m.in. blogami słynnych fashionistek, które często stają się moją inspiracją do tworzenia kolejnych zestawów.
Chciałabym podzielić się z Wami moimi ''modowymi poczynaniami''. Na blogu zamierzam zamieszczać stworzone przeze mnie zestawy, informacje i ciekawostki o projektantach i pokazach mody, dość często zdarza się, że posiadam na sprzedaż wiele ubrań, dlatego będę tutaj zamieszczać linki do aukcji - może znajdziecie coś dla siebie. Być może z czasem stworzę specjalną ''rubrykę'' z ciuszkami na sprzedaż.

Bardzo byłoby miło, gdyby znalazła się grupka osób, która będzie odwiedzać mojego bloga.
Cenię sobie Wasze wypowiedzi, opinie, sugestie. Chętnie podyskutuję z osobami o podobnych zainteresowaniach, dlatego ucieszy mnie fakt korzystania przez Was z opcji ''prześlij komentarz'' :)

Myślę, że jak na pierwszy post, to wszystko co miałam do przekazania.

Pozdrawiam :)

3 komentarze

 1. Świetny pomysł ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. właśnie przeczytałam PIERWSZY POST ! ;)
  nie czytałam bloga od początku, ale na fejsie zobaczyłam, że niedługo rocznica:)

  OdpowiedzUsuń
 3. niby tak niedawno... Jeszcze kilka lat temu pod twoim pierszym postem były dwa komentarze a dzisiaj? ok 100 gratutuje ci sukcesu.

  OdpowiedzUsuń

PATINESS. All rights reserved. © .