piątek, 3 lipca 2015

NEW SUNGLASSES / RAY-BAN 3447 ROUND METAL

W tym sezonie postanowiłam całkowicie zrezygnować z wszelkiego rodzaju okularów, które pełnią tylko i wyłącznie rolę ozdoby, a których użytkowanie niesie za sobą więcej negatywnych skutków niż korzyści. Wychodzę raczej z założenia, że okulary przeciwsłoneczne to jeden z tych elementów, w który warto zainwestować, stawiając na lepszą jakość.
Jedną z kilku moich propozycji godnych polecenia jest kultowy model Ray-Ban'ów z okrągłymi soczewkami, dostępny między innymi w sklepie Sunglasses Shop. W ich ofercie znajdziecie mnóstwo modeli markowych okularów, niedostępnych u polskich sprzedawców. Oferta jest tak rozbudowana, (zarówno w przypadku produktów z nieco niższej półki cenowej, jak i tych bardziej luksusowych) że chyba każdy powinien znaleźć coś fajnego dla siebie.

10 komentarzy

 1. Świetne są, a najważniejsze, że faktycznie działają :)

  OdpowiedzUsuń
 2. super są Raybany, noszę korekcyjne tej firmy i super się sprawują :)

  OdpowiedzUsuń
 3. sliczne, chociaz ja wolę aviatory:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi się podobają/a

  Www.blvckvvhite.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Poluję na takie okulary już od dawna, ale jak na razie nie uśmiecha mi się wydawać oszczędności na okulary. Postawiłam tego lata na okulary, które niedawno można było znaleźć w biedronce. Niby tanie i wydawać się może, że niskiej jakości, ale jak dla mnie są wspaniałe! Znalazłam kształt soczewek idealne dla mnie! I na szczęście, że kosztowały mnie tylko 10 zł, już zdążyłam je zmiażdżyć, ale udało mi się zdobyć ostatnią parę :)

  http://weronika-hejman.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Planuję je sobie kupić już niedługo.

  Carewww910.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

PATINESS. All rights reserved. © .