niedziela, 18 grudnia 2016

WINTER ESSENTIALS


COAT, PANTS & TURTLENECK- H&M Premium / BOOTS - Kennel und Schmenge (similar: here) / LIPSTICK - Chanel / EARRINGS - Celine / HAND BALM - Aesop / FRAGRANCE - Loewe 001

Do rzeczy, po które w tym sezonie sięgam najczęściej należą zdecydowanie duże, złote kolczyki, skórzane buty ze szpiczastym czubkiem i wełniano-kaszmirowe golfy, które są dla mnie skutecznym sposobem na przetrwanie najniższych temperatur. 
Jednym z mocniejszych trendów, który chętnie przechwyciłabym również do swojej szafy, są dopasowane spodnie z tzw. ''zapiętkami''. Świetnie prezentują się w połączeniu z wysokimi butami, koniecznie z tasiemką założoną za obcas.
Moim ostatnim zimowym nabytkiem jest czarny, dwurzędowy, wełniany płaszcz z szerokimi, oversizeowymi ramionami i podkreśloną talią - na pewno w najbliższym czasie zaprezentuję go Wam w stylizacji na blogu.
Jeżeli chodzi o kwestie kosmetyczno-urodowe - w okresie zimowym zawsze nachodzi mnie ochota na nowy perfum. Podczas ostatniej wizyty w Berlinie miałam okazję zapoznać się z zapachem Loewe 001, w składzie którego znajdziemy między innymi moje ulubione zestawienie jaśminu, wanilii i drzewa sandałowego -  przyznam, że od razu trafił w mój zapachowy gust. 
Zima to dla mnie świetny moment na ciemne kolory - również na ustach. Moim typem jest głęboki odcień burgundu, który idealnie kontrastuje z jaśniejszą, pozbawioną już opalenizny cerą.

4 komentarze

PATINESS. All rights reserved. © .