sobota, 22 września 2018

MAXI SKIRT | LAST DAY OF SUMMER

SKIRT, SHOES, BAG - Vintage | T-SHIRT - H&M Premium | PEARL EARRINGS - Lilé Things | NECKLACES - Lilé Things

Ostatni dzień lata i najprawdopodobniej (przed)ostatni już typowo letni zestaw na blogu, choć kto wie ;) W tym roku sukienki i spódniczki zdominowały moją szafę, szczególnie te w delikatne, florystyczne wzory. Musicie przyznać, że przy skrajnie wysokich temperaturach zwiewne, lekkie, nieprzylegające do ciała rzeczy sprawdzają się najlepiej. Pod warunkiem oczywiście, że wykonane są z oddychających, naturalnych tkanin.

Wiskozowa maxi spódniczka w połączeniu z białym t-shirtem w ostatnich miesiącach była jednym z ulubionych sposobów na prosty, komfortowy zestaw. To jedno z bardziej klasycznych połączeń, które można potraktować jako uniwersalną "bazę" sprawdzającą się niemalże przy każdej okazji, w zależności od odpowiedniego doboru dodatków. W tym wypadku śmiało możemy sięgać zarówno po buty na niższym obcasie, szpilki (nadające kobiecego, formalnego charakteru) jak i bardziej sportowy typ obuwia np. tenisówki, które nie tylko zapewnią całkowitą wygodę, ale też zamienią całość w casualowy, codzienny ale wciąż szykowny zestaw. 
Narzucając na górę marynarkę, trencz lub cieńszy, wełniany płaszcz, takie połączenie powinno sprawdzać się nawet wczesną jesienią :)

9 komentarzy

PATINESS. All rights reserved. © .